Загальне обговорення - Форум


Правила форума ·

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Наследие » Большие проекты » The Kingdom of Kaliron » Загальне обговорення
Загальне обговорення
Чого вам хочеться від гри?
1. Драматичної історії [ 2 ] [40.00%]
2. Героїчної історії [ 2 ] [40.00%]
3. Багато місива [ 1 ] [20.00%]
4. Космічні баталії [ 3 ] [60.00%]
5. Квести-головоломки [ 3 ] [60.00%]
6. Гра пісочниця [ 1 ] [20.00%]
7. Крафт систем [ 0 ] [0.00%]
8. Спустити V_ghosta без костюму у космос [ 2 ] [40.00%]
Всего ответов: 5

Templar

#2
Мої враження:
- хороший вступ;
- незбалансована команда(але це наша біда а не мастера);
- чому Вова генерив перса на ходу?(але плюс йому за імба-комбінацію класів);
- чому перший монстр з 1 удару нас вбиває?
- ДМ не знав що я біотик, хоча на самому початку мене питав;
- Тіма поводилась натурально, тобто відповідно до того що знає персонаж а не що знає реальна людина;
- Продумана адаптація до космосу, хоча і була парочка загонів;
- Події розвивались активно(не затягувалось 3 хв подумати що робити, перевірити всі можливі деталі);
- Наш механік не знає ролі свого класу(якщо він Ардент то він лідер а не контролер)
- Незнаю як у всіх, але в мене в передісторії був неймовірний акцент на війну між людськими фракціями, а зараз всі зі всіма дружать про війну не згадують ніби нічого не було;
- Давати шанс на успіх 1/4 коли по історії я мушу це зробити - неправильно.
- Взагалом мені сподобалось, треба врахувати зроблені помилки і йти далі, і придумати що робити з Вовою.

Nikikin

#3
- чому Вова генерив перса на ходу?(але плюс йому за імба-комбінацію класів); - То запитання в цілому до нього.

- чому перший монстр з 1 удару нас вбиває? - Сильний монстр, мав вам показати, що небезпека всюди. Смерть на кожному кроці.

- Незнаю як у всіх, але в мене в передісторії був неймовірний акцент на війну між людськими фракціями, а зараз всі зі всіма дружать про війну не згадують ніби нічого не було; - Запхати все в першу зустріч це була б каша, очікуй подальшого розвитку

Templar

#4
Про акцент на війну між людьми:
це не має бути що в певний момент хтось згадав що в нас була війна, це має бути постійне ставлення, недовіра одних іншим, це щось загальне і постійне а не місцеве.
Форум » Наследие » Большие проекты » The Kingdom of Kaliron » Загальне обговорення
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: